<<

>>

Vyrábíme moderní schody
- vyberte si typ přesně podle vašich představ

Nejenom tvar, ale především materiál a barva utvářejí výsledný vzhled schodiště. Vyberte si schody přesně podle vašich představ. Schody JAP jsou přesně tím výrobkem, který patří do vašeho interiéru.

Interiérové schody JAP
vystupte ze standardu a chtějte víc komfortu a kvality do svého bytu

Vyberte si originální schody, které přesně zapadnou do vašeho interiéru. Schody mohou být v tradičním dřevěném provedení nebo můžete kombinovat moderní materiály jakými je kov či sklo.

Točité schodiště JAP TANGO
elegantní schody s nádechem luxusu

Nášlapy točitého schodiště JAP TANGO se obtáčejí kolem středového sloupu ve tvaru extravagantní dvoušroubovice. Tu tvoří masivní bukové dřevo mořené do odstínu temně rudého mahagonu.

Segmentové schodiště JAP GO
odlehčené schody bez podstupnic

Schodiště působí odlehčeným dojmem díky absenci podstupnic, zároveň je díky masivním dřevěným nášlapům považováno za velice vkusný interiérový doplněk.

Kombinované točité schodiště JAP MAX
- zatočte s malým prostorem

Kombinované točité schodiště JAP MAX je určené do interiéru. Schodišťový stupeň je z masivního bukového dřeva, na výběr je dub, javor či jasan.

 

Zaujala vás
naše nabídka?

Poptávka

Bočnicová schodiště

Nabízíme bočnicová kombinovaná a celodřevěná schodiště.

Interiérová bočnicová schodiště

Naše bočnicová schodiště jsou vhodná do interiéru a to především do rodinných domů a půdních vestaveb. Dále je pak vhodné bočnicové schodiště umístit i do kanceláří či vstupních vestibulů.

Exteriérové bočnicové schodiště

Kromě interiérového řešení bočnicového schodiště nabízíme i schodiště do exteriéru. Venkovní schodiště JAP jsou připravena bez sebemenších problémů odolávat všem rozmarům počasí a samozřejmostí je bezpečnost schodiště. Praktičnost schodiště však není na úkor vzhledu, protože i do venkovního prostředí je možné vyrábět kromě celokovových schodišť i modely schodiště s dřevěnými nášlapy.

 

bocnicova interierová schodiště
Interiérová schodiště
Exteriérové schodiště
Exteriérová schodiště