<<

>>

Vyrábíme moderní schody
- vyberte si typ přesně podle vašich představ

Nejenom tvar, ale především materiál a barva utvářejí výsledný vzhled schodiště. Vyberte si schody přesně podle vašich představ. Schody JAP jsou přesně tím výrobkem, který patří do vašeho interiéru.

Interiérové schody JAP
vystupte ze standardu a chtějte víc komfortu a kvality do svého bytu

Vyberte si originální schody, které přesně zapadnou do vašeho interiéru. Schody mohou být v tradičním dřevěném provedení nebo můžete kombinovat moderní materiály jakými je kov či sklo.

Točité schodiště JAP TANGO
elegantní schody s nádechem luxusu

Nášlapy točitého schodiště JAP TANGO se obtáčejí kolem středového sloupu ve tvaru extravagantní dvoušroubovice. Tu tvoří masivní bukové dřevo mořené do odstínu temně rudého mahagonu.

Segmentové schodiště JAP GO
odlehčené schody bez podstupnic

Schodiště působí odlehčeným dojmem díky absenci podstupnic, zároveň je díky masivním dřevěným nášlapům považováno za velice vkusný interiérový doplněk.

Kombinované točité schodiště JAP MAX
- zatočte s malým prostorem

Kombinované točité schodiště JAP MAX je určené do interiéru. Schodišťový stupeň je z masivního bukového dřeva, na výběr je dub, javor či jasan.

 

Zaujala vás
naše nabídka?

Poptávka

Novinky, zajímavosti

Schodiště Jap Harmony

Při výběru a rozmýšlením nad typem schodiště, konstrukčním tvarem či stavebním materiálem, můžete sedět i celé měsíce, než se opravdu konečně rozhodnete, jaké bude to pravé.

Při výběru je několik základních kritérií a parametrů, které byste měli mezi sebou porovnávat. Nezáleží pouze na vašem vkusu, ale i na možnostech konkrétního prostoru, apod.

Schodiště J.A.P

Schodiště s temperamentem! Takto jednoduše by se dala charakterizovat schodiště, která na sobě nesou trendy pro užití schodiště v interiéru.

V čem jsou tak úžasná? Přece – tvarem, materiálem a osobitým duchem, který do interiéru přináší.

Pojďme si je ukázat!

Schodiště J.A.P

Jak si vkusně propojit jednotlivá podlaží vašeho domu?

Přece schodištěm, které má svůj styl a moderní design!

Nepromarněte proto svou šanci ve chvíli, kdy dojde na jeho výběr. Jde tady totiž o hodně!

Stránka: 1 z 1