<<

>>

Vyrábíme moderní schody
- vyberte si typ přesně podle vašich představ

Nejenom tvar, ale především materiál a barva utvářejí výsledný vzhled schodiště. Vyberte si schody přesně podle vašich představ. Schody JAP jsou přesně tím výrobkem, který patří do vašeho interiéru.

Interiérové schody JAP
vystupte ze standardu a chtějte víc komfortu a kvality do svého bytu

Vyberte si originální schody, které přesně zapadnou do vašeho interiéru. Schody mohou být v tradičním dřevěném provedení nebo můžete kombinovat moderní materiály jakými je kov či sklo.

Točité schodiště JAP TANGO
elegantní schody s nádechem luxusu

Nášlapy točitého schodiště JAP TANGO se obtáčejí kolem středového sloupu ve tvaru extravagantní dvoušroubovice. Tu tvoří masivní bukové dřevo mořené do odstínu temně rudého mahagonu.

Segmentové schodiště JAP GO
odlehčené schody bez podstupnic

Schodiště působí odlehčeným dojmem díky absenci podstupnic, zároveň je díky masivním dřevěným nášlapům považováno za velice vkusný interiérový doplněk.

Kombinované točité schodiště JAP MAX
- zatočte s malým prostorem

Kombinované točité schodiště JAP MAX je určené do interiéru. Schodišťový stupeň je z masivního bukového dřeva, na výběr je dub, javor či jasan.

 

Zaujala vás
naše nabídka?

Poptávka

Schodiště s temperamentem - vášnivé, ladné a živoucí

Schodiště TANGO

Schodiště TANGO

Tanec tango je vášnivý, dramatický, působivý a pro své okolí absolutně nepřehlédnutelný. Stejné pocity se vybaví každému při pohledu na točité schodiště TANGO. Snad je to středovým sloupem, který je navržen v poutavém tvaru dřevěné šroubovice.

Právě tohoto tvaru je docíleno lepením jednotlivých kusů multistrata (speciálně připravená překližka) nebo masivu, a to takovým způsobem, že i při pohledu zblízka celý sloup působí dojmem jednoho kusu dřeva.

Dřevo na tomto modelu schodiště skutečně hraje hlavní roli.

Filozofii maximálního vyniknutí tohoto nádherného přírodního materiálu je podřízený i zvolený design zábradlí. Tedy střídmé, prudce elegantní a samozřejmě splňující všechny požadavky na bezpečnost.

Schodiště HarmonySchodiště HARMONY

V dnešním uspěchaném světě mnoho z nás touží po klidu, tichu a řádu svého domova. Rádi se obklopujeme ladnými a jednoduchými kusy nábytku, nacházíme zalíbení v jemných barvách.

Hledáme harmonii, která by nás v našem interiéru obklopovala. „Schodištěm, které tyto nároky beze zbytku splňuje, je třmenové schodiště HARMONY. Díky ukotvení do zdi není design schodiště rušen žádnou podpěrnou konstrukcí.

Použitým materiálem je opět masivní dřevo.

Ozvláštňujícím prvkem tohoto schodiště je plná podstupnice doplněná o tenký nerezový pásek. Nerez je použit i na bočních kotvících pucích. Držící celoskleněné zábradlí, jehož design naprosto koresponduje s celým schodištěm.

Kalené sklo působí rovněž čistým, spořádaným dojmem a i při své síle 16,76 mm vyhovuje všem bezpečnostním předpisům. I toto schodiště nabízí opět možnost výběru masivního materiálu, typ moření i vzhled zábradlí podle svých představ.

Schodiště VivaSchodiště VIVA

Latinské zvolání Vivat znamená v překladu Ať žije!. Toto třmenové schodiště tedy není jen na koukání. Berme ho jako součást interiéru, která s námi doslova žije, je k nám přizpůsobivá a plná života. Protože právě takové schodiště VIVA je!

Každý dozajista ocení, hned po příjemném a doslova hřejivém designu, možnost zcela individuálně si navolit strmost či pozvolnost jeho stoupání, a to v závislosti na volném či naopak stísněném prostoru.

Díky ukotvení do zdi není jeho vzhled narušován žádnou podpěrnou konstrukcí. Zábradlí je navrženo tak, aby celkový dojem tohoto modelu podtrhovalo a samozřejmě ho dělalo bezpečným. Tak jako u předchozích dvou schodišť i zde je možnost volby barevné škály moření, druhů masivu i typů použitého zábradlí.