<<

>>

Vyrábíme moderní schody
- vyberte si typ přesně podle vašich představ

Nejenom tvar, ale především materiál a barva utvářejí výsledný vzhled schodiště. Vyberte si schody přesně podle vašich představ. Schody JAP jsou přesně tím výrobkem, který patří do vašeho interiéru.

Interiérové schody JAP
vystupte ze standardu a chtějte víc komfortu a kvality do svého bytu

Vyberte si originální schody, které přesně zapadnou do vašeho interiéru. Schody mohou být v tradičním dřevěném provedení nebo můžete kombinovat moderní materiály jakými je kov či sklo.

Točité schodiště JAP TANGO
elegantní schody s nádechem luxusu

Nášlapy točitého schodiště JAP TANGO se obtáčejí kolem středového sloupu ve tvaru extravagantní dvoušroubovice. Tu tvoří masivní bukové dřevo mořené do odstínu temně rudého mahagonu.

Segmentové schodiště JAP GO
odlehčené schody bez podstupnic

Schodiště působí odlehčeným dojmem díky absenci podstupnic, zároveň je díky masivním dřevěným nášlapům považováno za velice vkusný interiérový doplněk.

Kombinované točité schodiště JAP MAX
- zatočte s malým prostorem

Kombinované točité schodiště JAP MAX je určené do interiéru. Schodišťový stupeň je z masivního bukového dřeva, na výběr je dub, javor či jasan.

 

Zaujala vás
naše nabídka?

Poptávka

Ne jen tak ledajaké schody

Moderní design schodišť JAP

Schodiště Tango

Moderní design dnešních schodišť je příjemně troufalý, a právě díky tomu přináší řadu možností. Současné trendy se nesou v duchu toho, aby tento interiérový prvek nezůstával pouze šedou eminencí bydlení, ale byl naopak odrazovým můstkem pro ladění celého interiéru. Rozhodně by schodiště nemělo být jenom funkčním vybavením, po kterém se chodí pouze nahoru a dolů.

Určitě je třeba mu dodat nápad, jako je to v případě točitého schodiště JAP modelu TANGO. Jeho smyslnost se v duchu zmiňovaného tance odráží na provedení centrálního sloupu ve tvaru šroubovice. Masivní dřevo je precizně poskládáno tak, že při pohledu působí celistvým dojmem a díky tomu celý vzhled schodiště působí efektněji.

Model Tango patří mezi ty, které nechávají v maximální míře vyniknout kráse přírodního materiálu. v tomto případě na páteři celého schodiště. Ostatní prvky jako jsou nášlapy a zábradlí tuto dominantnost respektují a samy nesou střídmý a jednoduchý ráz.

Tmavé dřevo doplňuje luxusní lesk nerezu v podobě propojení schodnicových stupňů, sloupků i decentní výplně zábradlí. To vše v kulatém provedení, které si rozumí s oblými tvary středové šroubovice i ergonomicky pohodlnými nášlapy. Konkrétní tvrdou dřevinu, odstín moření i design zábradlí je možné zvolit podle vašich představ. Po tomto schodišti se můžete protancovat až do výšky přes dva metry.

Schodiště JAP MAX SQ

Kombinované schodiště nerezové oceli a dřeva

Pokud si libujete v čistých liniích a minimalistickém stylu, určitě vám zalichotí brilantní kombinace nerezové oceli se dřevem zahaleným do černého odstínu na schodišti JAP MAX SQ.

U tohoto schodiště se čtvercovitým půdorysem je na nosném sloupu patrné právě střídání použitých materiálů a jeho filozofií jsou moderní tvary, vzdušnost a nadčasovost.

Volbou madla můžete upřednostnit buď barvu shodnou s nášlapy či nerezový materiál.

Třmenové schodiště JAP HARMONYSchodiště s podstupnicemi s celoskleněným zábradlím

Trochu z jiného soudku je výrazný vzhled třmenového shodiště JAP HARMONY s podstupnicemi a celoskleněným zábradlím. Schodiště je kotvené do zdi a díky tomu není třeba žádná podpěrná konstrukce, která by narušovala jeho vzhled.

Dvojici masivního dřeva a čirého bezpečnostního skla doplňují vyladěné nerezové detaily, které jen tak nepřehlédnete. Jde o boční puky uchycující skleněné zábradlí a tenké nerezové pásky oživující plnou podstupnici.

Tmavá varianta moření dřeva na sebe upoutá pozornost nejen ve společnosti světlé podlahy, ale navíc se bude ideálně doplňovat s dveřmi a nábytkem ve stejném odstínu. Lomenou siluetu schodiště může dokreslovat dřevěné madlo a v případě, že bude chybět, bude tato komunikační zóna opticky propojena se sousedním prostorem.

Celoskleněné zábradlí bude zároveň výhodou pro domácnosti s dětmi, které nebude nic lákat k riskantnímu prolézání.

Třmenové schodiště VIVA

Elegantní a komfortní schodiště

Ladné schodiště, které jakoby se vznášelo v prostoru a přinášelo sympatický pocit útulnosti. Takové je třmenové schodiště VIVA s nášlapy z masivu, jež spojují nerezové propojky. Ty se designově do puntíku shodují s plochým sloupkem zábradlí.

A jak je vidět nejenom u tohoto typu schodiště, každá maličkost je důležitá. Díky kotvení do stěny neviditelnými trny je schodiště VIVA tak elegantní a komfortní, jak jenom může být. Svým tvarem a zvolenou strmostí se snadno přizpůsobí daným prostorovým podmínkám a splní i ta nejnáročnější očekávání.

V každém případě zařaďte výběr schodiště při vytváření vašeho interiéru na první místo a uvidíte, že si jím určíte správný směr vašeho vysněného bydlení.

Ať už máte větší či menší prostorové možnosti, vždy byste měli hledat takové řešení, které vám bude stoprocentně vyhovovat jak po stránce funkční, tak estetické.