<<

>>

Vyrábíme moderní schody
- vyberte si typ přesně podle vašich představ

Nejenom tvar, ale především materiál a barva utvářejí výsledný vzhled schodiště. Vyberte si schody přesně podle vašich představ. Schody JAP jsou přesně tím výrobkem, který patří do vašeho interiéru.

Interiérové schody JAP
vystupte ze standardu a chtějte víc komfortu a kvality do svého bytu

Vyberte si originální schody, které přesně zapadnou do vašeho interiéru. Schody mohou být v tradičním dřevěném provedení nebo můžete kombinovat moderní materiály jakými je kov či sklo.

Točité schodiště JAP TANGO
elegantní schody s nádechem luxusu

Nášlapy točitého schodiště JAP TANGO se obtáčejí kolem středového sloupu ve tvaru extravagantní dvoušroubovice. Tu tvoří masivní bukové dřevo mořené do odstínu temně rudého mahagonu.

Segmentové schodiště JAP GO
odlehčené schody bez podstupnic

Schodiště působí odlehčeným dojmem díky absenci podstupnic, zároveň je díky masivním dřevěným nášlapům považováno za velice vkusný interiérový doplněk.

Kombinované točité schodiště JAP MAX
- zatočte s malým prostorem

Kombinované točité schodiště JAP MAX je určené do interiéru. Schodišťový stupeň je z masivního bukového dřeva, na výběr je dub, javor či jasan.

 

Zaujala vás
naše nabídka?

Poptávka

Interiérová schodiště

Tento model je charakteristický svým způsobem upevnění. Základní typ třmenového schodiště nemá schodnice a jednotlivé stupně jsou kotveny přímo do zdi.

Vzdušné a elegantní schody

Jestliže se rádi obklopujete ladnými a jednoduchými kusy nábytku, pak je typ třmenových schodů tím pravým právě pro vás. Třmenové schody jsou přesně tím typem schodiště bez zbytečné a těžkopádné konstrukce. Díky svému provedení působí třmenové schody velmi elegantním a vzdušním dojmem.

Schody tradičního vzhledu či v moderním pojetí

Dojmu, že se schody vznáší v prostoru je dosáhnuto vypuštěním čel schodů a upevněním jednotlivých nášlapů přímo do stěny. Výsledkem je vysoce estetický výraz schodů, který je však dán nejen tvarem a typem konstrukce, ale i výběrem materiálů. Vzhled schodů může mít mnoho zajímavých a moderních designových podob. Schody, tak můžou být tradičního vzhledu či v moderně pojatém designu. Elegantního efektu lze dosáhnout prostřednictvím barevných a materiálových kontrastů, proto doporučujeme kombinovat  například ocel a dřevo nebo dřevo a sklo.

Využijte komplexního řešení naší společnosti a to včetně návrhu, výroby, dopravy i montáže nových schodů. V případě potřeby a vkusu zákazníka je možné třmenové schody upravit tím, že se prostor pod schody uzavře podstupnicemi.

 

Třmenové schodiště WING
WING
Třmenové schodiště JAP Harmony
HARMONY
Třmenové schodiště EFEKT
EFEKT
Třmenové schodiště Viva
VIVA